freshtival.nl

Nieuw: Booze Beach (Camping-only!)

Categorie: Freshtival 2025
28 mei

Booze Beach: dé ultieme kickstart van jouw Freshtival-dag!

Schuimkanonnen, knallende beats, spotgoedkope drank en je vrienden op een opblaaskrokodil. Booze Beach is waar je je festivaldag begint, of je nu klaarwakker bent of half brak. Want hier is het Booze O’Clock. Vanuit je tent zo het festivalterrein op voor dé ultieme pre-party met de welbekende Fresh schuimparty en bier voor de halve prijs. Snap je hem? De camping wacht wel. Don’t snooze, bring your own booze. Booze Beach it is, op de zaterdag- en zondagochtend. Bijzijn, maar nog geen campingtickets? Scoor ze hier!

Happy Hour (11:00 – 13:00 uur)
Op zaterdag en zondag tussen 11:00 en 13:00 is het tijd voor Happy Hour op Booze Beach. Jij, als campinggast, mag dan je eigen drankjes meenemen, tot 4 liter per persoon (volgens de regels van de camping)  Zo geniet je van je favoriete drankje, precies zoals jij dat wilt!

Maar dat is niet alles: tijdens Happy Hour scoor je ook gave deals bij de Grolsch Ondersteboven Bar.
🍻 Een biertje voor een halve munt,
💸 Speciale acties zoals ‘6 halen = 5 betalen’.
🔥 Pitchers om maximaal te vlammen!

Nog niet helemaal fit? Er is ook onder andere Radler, frisdrank en water verkrijgbaar!

In voor een lekker ontbijt?
Start dan je dag goed bij Zanzibar met verse smoothies (zoals mango-banaan of aardbei), tropisch fruit of chocolade-aardbeien voor de zoetekauw. Meer in voor iets hartigs? Dan scoor je bij de Baguettery een warme baguette met beenham, hete kip of pulled chicken. Ontbijten was nog nooit zo lekker… of zo nodig.

Kortom: jouw favoriete drankjes én de beste festivaldeals, om vol energie je dag te starten. Happy Hour = happy vibes!

Nog geen camping + weekend tickets? Scoor ze hier snel via deze link, want dit mag je niet missen!

Recyclesysteem:
Tijdens Happy Hour blijven we op het terrein gewoon het recyclesysteem hanteren, ook eigen meegenomen blikken kunnen ingeleverd worden voor een recyclemunt.

Terug naar het overzicht